KENDİNİZİ ŞIMARTMAYA HAZIR MISINIZ?
Image

DOLGU

Dolgu maddesinin cilt içerisine veya cilt altına özel enjektör veya kanül yardımı ile verilmesi işlemi olan bir ameliyatsız estetiktir.
Nazolabial çizgileri:
Ağız kenarındaki gülme çizgilerine uygulanmaktadır .Nazolabial çizgi de denen bu bölgeye uygulamada aşırıya kaçmamak gerekir. Daha çok, vücutta 2 yıl kalan kalın dolgular tercih edilir. Gülme çizgisinin alt kısımlarına daha ağırlık vermek lazım. Amaç kişiyi değiştirmekten çok daha dinç göstermek. Mimiklerini korumak da çok önemli.
Dudaklar:
Dudak için özel olarak üretilen kalınlıktaki dudak dolguları kullanılır. Hastanın beklentisini dinledikten sonra muayenede dudak kalınlıklarına, dudak kıvrımlarının özelliklerine ve daha önceden uygulama yapılıp yapılmadığına bakmak gerek.
Göz Altı:
Göz altlarındaki çukurluklar ve morluklarda çok etkilidir. Bu bölge için özel olarak üretilmiş ve “göz altı ışık dolgusu” namı ile ünlenmiş dolgular kullanılır.
© Copyright 2024 Yasal Uyarı :Web sitemizde yer alan bilgiler; Kliniğimizde yapılan işlemlerle ilgili hastalarımızı aydınlatmak amacıyla hazırlanmıştır. Bilgiler Hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır
maras-web-tasarim.png