KENDİNİZİ ŞIMARTMAYA HAZIR MISINIZ?

HAKKIMIZDA

Image

Hakkımızda

Güzellik Merkezimiz; konusunda deneyimli doktor, sağlık personeli, sertifikalı uzmanları ve bilgili / güleryüzlü kadrosuyla sizlere güvenli hizmet sunan yasal bir uygulama ve tedavi kurumudur. Ülkemizde yıllardır Lazer epilasyon uygulamaları, botoks, dolgu, mezolift, mezoterapi gibi doktor uygulamaları “Kuaför ve Güzellik Salonları”nda yapılagelmiştir. Bu işlemlerin tamamının bizzat doktor ve sertifikalı uzmanlarca yapılması gerekirken, ehil olmayan sorumsuz kişiler tarafından yapılan uygulamalar ne yazık ki istenmeyen ciddi sağlık sorunlarına neden olabilmektedir. Bu işlemler sadece kurumumuz gibi T.C. Sağlık Bakanlığı kontrol ve denetiminde hizmet veren Muayenehane, Tıp Merkezi ve Hastane’ lerde yapılabilmektedir. “ParkSante Sağlıklı Yaşam Kliniği” yasanın öngördüğü tüm şartlara uygun fiziki ve hijyenik bir ortamda, CE belgeli ve FDA onaylı cihazları, ile hizmet verir.

Kahramanmaraş ta bir ilke adım atmanın engin mutluluğu içerisindeyiz. Başta hemşerilerimiz olmak üzere yurt içi ve yurt dışından gelecek insanımıza sağlıklı yaşam konusunda önderlik etme, eğitici, yol gösterici ve sorunlara yalnızca bilimsel çözüm üretmek, ulaşılması kolay, çağdaş bir sağlıklı yaşam merkezi kazandırmak gayesi ile yola çıktık.

Park Sante de bilimsel araştırmaları yakından izlemek, yeni uygulamalarda her zaman öncü olmak, dünyada referans bir merkez olmak için başta FDA olmak üzere uluslar arası kıstaslara uygun bir yatırım yaptık.

Ürettiğimiz üstün kaliteli sağlık hizmetini, geniş kitlelerle paylaşabilmek için, ekonomik gerçeklerden uzaklaşmamaya özen gösteriyoruz..

Konusunda uzman doktorlardan, deneyimli diyetisyen,spor uzmanı ve estetisyenlerden oluşan bir kadro oluşturduk.

Başta kilo sorunu olmak üzere, insanımızın yaşam kalitesini yükseltmek için birçok uygulama ve sistem ile donattığımız merkezimiz gelecek projeksiyonumuzun ilk adımı açılışını yaptığız bu merkezdir.

Çalışmalarımızı tamamen bilimsel metotlarla yapmak konusunda kararlığımız hiçbir zaman değişmeyecektir.

Bilim ve teknolojideki gelişmeleri ve de yenilikleri yakından izlerken, geniş kitlelere hizmet vermemizin gerekliliğinin, kaçınılmaz bir insanlık borcu ve sosyal sorumluluk olduğuna inandık. Fiyat politikamızı buna göre düzenledik.

Bilimsel gerçeklerden ve etik kurallardan ayrılmadan, hastalarımızın ve çalışanlarımızın memnuniyeti üzerine oluşturduğuz kurum felsefemizle, her zaman tek rakibimizin yine kendimiz olacağının bilincindeyiz.

Sevgi Ve Saygılarımızla,
Dr. İbrahim AYKANAT

© Copyright 2024 Yasal Uyarı :Web sitemizde yer alan bilgiler; Kliniğimizde yapılan işlemlerle ilgili hastalarımızı aydınlatmak amacıyla hazırlanmıştır. Bilgiler Hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır
maras-web-tasarim.png